BENINCA – włoska automatyka do bram

Znana na całym świecie z wysokiej jakości wykonania oraz najnowocześniejszych technologii BENINCA oferuje napędy do bram garażowych, przesuwnych oraz skrzydłowych. Automatismi Beninca to jedna z najstarszych firm w branży. Od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach, znajdujących się wyłącznie we Włoszech, wysokiej jakości automatykę do bram wraz z akcesoriami. Beninca jako jedyny z wiodących producentów automatyki w Polsce posiada certyfikaty świadczące, że wszystkie użyte komponenty do produkcji wytwarzane są we Włoszech.

Beninca logo strona glowna

Automatyka klasy PREMIUM do bram segmentowych –
BENINCA – JIM.3 / JIM.4

Zestaw JIM to najwyższej jakości automatyka bram segmentowych. Odpowiednio skalkulowana cena oraz gwarancja niezawodnej pracy powoduje, że JIM to najczęściej wybierany napęd przez naszych klientów. Posiada naciąg na pasek kewlarowy, dzięki czemu siłowniki pracują wyjątkowo cicho i płynnie. Pasek kewlarowy wzmocniony jest 3 lub 4 (w zależności od modelu) linkami stalowymi.

JIM.3o sile ciągu 600 N przeznaczony do otwierania bram o powierzchni 11m2

JIM.3 ESA TURBO – najszybszy siłownik na rynku. Maksymalna prędkość JIM.3 ESA TURBO wynosi 15,5 m na minutę. Jednocześnie, jako jedyny na rynku, ma wbudowany system ESA (patent BENINCA), czyli jest siłownikiem w klasie energetycznej A+.

JIM.4 ESAo sile ciągu 1200 N przeznaczony  do otwierania bram o powierzchni 22m2

prime1

Automatyka klasy PREMIUM do bram przesuwnych –
BENINCA – BULL

Napęd bram przesuwnych do 500 kg był pierwszym napędem wyprodukowanym  przez firmę Beninca już 40 lat temu.

Dzisiaj oferujemy siłowniki do bram przesuwnych od 300 kg aż do 4500 kg przeznaczone do automatyzacji bram garażowych prywatnych oraz przemysłowych. BULL to siłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą i enkoderem, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i precyzję pracy. Automat wyposażony jest w przekładnie mechaniczną z brązu i stali hartowanej zanurzonej w kąpieli olejowej, co znacznie podnosi wytrzymałość i żywotność siłownika. Rodzaj zastosowanego oleju zapewnia efektywność i wydajność pracy nawet w niskich temperaturach – dotyczy flagowego modelu BULL80M do 800kg.  Posiada wyłączniki magnetyczne i łatwy w użyciu system odblokowania w całości wykonany z metalu.

prime1

Automatyka klasy PREMIUM do bram skrzydłowych-
BENINCA – BOB

Zestaw BOB jest przeznaczony do bram o długości skrzydła od 2 do 5 metrów. Niezawodny i cichy, nienawrotny siłownik elektromechaniczny 230Vac do użytku rezydencyjnego lub 24Vdc do użytku intensywnego. Wyposażony w dwa mechaniczne wyłączniki krańcowe regulowane w fazie otwierania i zamykania. 
Amperometryczny system wykrywania przeszkody oraz możliwość zasilania akumulatorowego. Posiada łatwy w użyciu system odblokowania oraz nowatorski zespół przekładni FACE. 

prime1

Kontakt

7 + 10 =

PG_logo_male

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy!

Telefon

E-mail

biuro@perfectgates.pl

Perfect Gates Sp. z o. o.

Ul. Szczęsna 26,
02-454 Warszawa

NIP: 9512504151
REGON: 386513654

KRS nr 0000848599, Sąd rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego.