Systemy ogrodzeń Wiśniowski

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to przede wszystkim precyzyjne i solidne wykonanie. Bogata oferta w estetycznie dopracowane tradycyjne wzory jak również w nowoczesne trendy zapewnia, że każdy z klientów znajdzie u Nas coś dla siebie. Perfekcyjnie zaprojektowane komponenty wpływają na łatwy i szybki montaż a co najważniejsze gwarantują, że odpowiednio dobrana brama wjazdowa, furtka i segmenty połączone słupami stworzą estetyczną, spójną oraz elegancką całość. 

 

 

BRAMY PRZESUWNE

Brama przesuwna jest konstrukcją samonośną z przymocowaną szyną nośną o wymiarach 95 x 85 mm.. Skrzydło porusza się kilka centymetrów nad podłożem uniemożliwiając blokowanie się bramy. W zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe profilowane lub pręty.

Dostępne wzory: Home Inclusive, Modern, Lux, Premium, Style, Vario, Classic oraz Basic.

prime1
prime2

BRAMY SKRZYDŁOWE I FURTKI

Brama dwuskrzydłowa to solidna konstrukcja montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych.

Oferujemy bramy standardowe ręczne bądź automatyczne z napędem. W zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe profilowane lub pręty. 

Dostępne wzory: Home Inclusive, Modern, Lux, Premium, Style, Vario, Classic oraz Basic.

SEGMENTY I SŁUPY OGRODZENIOWE

Segmenty WIŚNIOWSKI to solidna konstrukcja montowana do słupa za pomocą akcesoriów montażowych. Oczywiście w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty.

Słupy wykonane są z kształtowników stalowych, mogą być montowane w fundamencie betonowym lub na stopie przytwierdzonej za pomocą kotew do utwardzonego podłoża.

Klienci często wybierają słup typu Multi Box – jest to funkcjonalny słup ogrodzeniowy zintegrowany ze skrzynką pocztową czy wideo domofonem zaprojektowany tak aby komponował się z wszystkimi dostępnymi wzorami. 

Dostępne wzory: Home Inclusive, Modern, Lux, Premium, Style, Vario, Classic oraz Basic.

prime1

Kontakt

7 + 13 =

PG_logo_male

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy!

Telefon

E-mail

biuro@perfectgates.pl

Perfect Gates Sp. z o. o.

Ul. Szczęsna 26,
02-454 Warszawa

NIP: 9512504151
REGON: 386513654

KRS nr 0000848599, Sąd rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego.