Bramy przemysłowe roletowe Wiśniowski to powtarzający się wybór polskich przedsiębiorców.

Najczęściej decydują się na nie klienci, którzy mają ograniczone miejsce w budynku. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce co pozwala zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem i wykorzystać ją na montaż oświetlenia, ustawienie regałów bądź inną aranżację wnętrza. Brama roletowa posiada napęd elektryczny w komplecie.

Brama Roletowa 

Brama przemysłowa roletowa Wiśniowski – bezpieczne i solidne rozwiązanie, którego konstrukcja pozwala zaoszczędzić dużo miejsca w pomieszczeniu. Kurtyna bramy wykonana jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową Porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych i nawija się na wał nawojowy. Bramy roletowe przemysłowe możemy zamontować wewnątrz w osłonie częściowej jak również na zewnątrz w specjalnej skrzynce osłaniającej układ napędowy. Aluminiowy korpus zamknięty stalowymi pokrywami bocznymi zabezpiecza mechanizm przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

prime1
prime2

KONSTRUKCJA BRAMY ROLETOWEJ

  1. Aluminiowe prowadnice montowane wewnątrz – wzdłuż bocznych krawędzi otworu, wyposażone w uszczelki szczotkowe i ślizgi.
  2. Awaryjne otwieranie bramy  – umożliwia manualne otwarcie w przypadku awarii prądu poprzez użycie specjalnej korby lub przekładni łańcuchowej.
  3. Aretki – zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, zwiększają żywotność paneli oraz wpływają na cichą pracę systemu.
  4. Skrzynka – montaż zewnętrzny
  5. Profil AW 100 lekki aluminiowy profil, wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową.
  6. Krawędziowa listwa bezpieczeństwa – gwarantuje bezpieczną eksploatację bramy w przypadku zetknięcia z przeszkodą; montowana jest w dolnej uszczelce.
  7. Ruchomy wał – zmienia swoje położenie w trakcie nawijania się paneli zapewniając utrzymanie w osi prowadnic kurtyny.
  8. Wzmocniony dolny profil – zapewnia większą sztywność bramy.

Kontakt

5 + 12 =

PG_logo_male

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy!

Telefon

E-mail

biuro@perfectgates.pl

Perfect Gates Sp. z o. o.

Ul. Szczęsna 26,
02-454 Warszawa

NIP: 9512504151
REGON: 386513654

KRS nr 0000848599, Sąd rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego.